چمن مصنوعی تزیینی در مهدها و زمین های بازی کودکان

چمن مصنوعی، چمن تزیینی - چمن تزئینی، چمن ورزشی، چمن مصنوعی ورزشگاه

کودکان به طور فطری و طبیعی دوست دارند در فضای سبز و چمن قدم بزنند و بازی کنند.در این میان با انتخاب و نصب چمن مصنوعی تزئینی برای مهد کودک فاکتورهای ایمنی و زیبا سازی را در حیاط مهد کودک ایجاد می کنیم. استفاده از چمن مصنوعی لنداسکیپ با لایه‌ای از فوم و یا حتی بدون این لایه، محیطی بادوام، زیبا و نرم را برای بازی کودکان بوجود می‌آورد که میزان آسیب ها را به حداقل می‌رساند. نکته قابل توجه این است که براساس آزمایشهای صورت گرفته در آزمایشگاه‌های معتبر و مورد تائید سازمان بهداشت اروپا، الیاف چمن هایی که برای زمین بازی کودکان ارایه می‌شود همگی بهداشتی بوده و حتی اگر این الیاف توسط کودکان بلعیده شود، هیچ مشکلی بوجود نمی‌آورد. البته اگر در انتخاب نوع چمن دقت نشود و الیاف نامرغوب برای زمینهای بازی کودکان استفاده شود، سرب موجود در الیاف می‌تواند برای کودکان آسیب ایجاد کند. ایdن مورد در همه چمنهای شرکت رویال چمن رعایت شده است. همچنین نکته دیگر در چمن مصنوعی مرغوب این است که در صورت کشیدگی و اصطکاک پوست بچه ها با چمن، هیچ مشکلی به لحاظ خراشیدگی بوجود نخواهد آمد. این موضوع نیز در آزمایشگاه‌ها مورد تائید قرار گرفته و شما می‌توانید با مراجعه به بخش استاندارد و بهداشت اطلاعات بیشتری بدست آورید.

محصولات ما

نمایندگی انحصاری چمن مصنوعی، نمایندگی انحصاری چمن تزیینی، نمایندگی انحصاری چمن انگلیسی
شرکت رویال چمن با سابقه چندین ساله در حوزه واردات و نصب چمن مصنوعی ورزشی توانسته پروژه های زیادی را در این زمینه انجام دهد
نمایندگی انحصاری چمن مصنوعی، نمایندگی انحصاری چمن تزیینی، نمایندگی انحصاری چمن انگلیسی
شرکت رویال چمن با سابقه چندین ساله در حوزه واردات و نصب چمن مصنوعی ورزشی توانسته پروژه های زیادی را در این زمینه انجام دهد

نمایندگی های شرکت رویال چمن

نمایندگی انحصاری چمن هلندی، نمایندگی چمن مصنوعی، فروش چمن مصنوعی

گرین فیلد

شرکت گرین فیلد زیر مجموعه ی شرکت تنکیت هلند میباشد که در حوزه ی تولید چمن مصنوعی ورزشی در دنیا جزو برندهای برتر است که پروژه های زیادی در سراسر دنیا اجرا و مورد بهره برداری قرار گرفته. این شرکت یکی از با سابقه و بروزترین شرکتهای تولید چمن مصنوعی ورزشی در حال حاضر است که دارای دو کارخانه در هلند و بلژیک است که نمایندگیهای بیشماری در سراسردنیا دارا می باشد و کسانی که بدنبال چمن مصنوعی ورزشی با تایید فیفا هستند بسراغ این شرکت میآیند.

نمایندگی انحصاری چمن هلندی، نمایندگی چمن مصنوعی، فروش چمن مصنوعی

Tencate

پیشرو در زمینه تحقیقات پیرامون چمن مصنوعی دارای اکادمی تحقیق و تولید با تکنولوژی جدید.  به عنوان مخترع روش جدیدی در طراحی چمن مصنوعی توانسته است تا تغیرات شگرفی در این عرصه به وجود آورد. با این روش موفق به عرضه انحصاری چمن مصنوعی در بازار جهانی شده است.  این شرکت نیز توانسته است تا چمنی طبیعی، نرم و مقاوم را به مشتریان عرضه نماید.

نمایندگی انحصاری چمن هلندی، نمایندگی چمن مصنوعی، فروش چمن مصنوعی

TigerTurf

این شرکت با بیش از 32 سال سابقه در طراحی و تولید چمن مصنوعی از معروفترین برندهای چمن مصنوعی در دنیا به حساب می آید. این شرکت در زمینه چمن مصنوعی ورزشی موفق به اخذ استانداردهای FIFA, IRB, FIH, IT شده است. شرکت رویال چمن به عنوان نماینده انحصاری این شرکت در زمینه ی چمن های مصنوعی ورزشی قعالیت دارد.
http://tigerturf.com

نمایندگی انحصاری چمن هلندی، نمایندگی چمن مصنوعی، فروش چمن مصنوعی

رویال گرس

این شرکت هلندی با بیش از 13 سال سابقه در زمینه تولید چمن مصنوعی و نیز به عنوان اولین تولید کننده تخصصی چمن مصنوعی با ظاهر طبیعی در اروپا است این شرکت اروپایی هم اکنون محصولات خود را در آمریکا، اروپا، آسیا و خاورمیانه عرضه می کند و شرکت رویال چمن افتخار دارد تا نماینده انحصاری این شرکت در ایران باشد.
http://www.royalgrass.com

موارد مصرف چمن مصنوعی

مطالب مشابه

چمن تزیینی

در زندگی ماشینی امروزه ایجاد یک فضای سبز کوچک در محل زندگی باعث نشاط روحی میگردد.حضور هرچند کوچکی…

خشکسالی و چمن مصنوعی تزیینی

با چمن مصنوعی می توان باغ های باشکوه و زیبا ایجاد کرد در مناطقی که باران کم است و یا هزینه های…

دکوراسیون داخلی و استفاده از…

در دکوراسیون داخلی و طراحی و دیزاین فضاهای داخلی کف سازی یکی از مهمترین قسمت ها می باشد. پوشش و…

ویٰژگی های چمن مصنوعی تزیینی

امروزه چمن های مصنوعی تزئینی جایگاه ویژه ای در طراحی فضای سبز و دکوراسیون داخلی و خارجی ساختمان ها…

تنوع در چمن تزیینی

چمن های تزیینی از تنوع زیادی برخوردار است که میتوان استفاده از آنها را به دو بخش تقسیم کرد: 1)…

نگهداری چمن مصنوعی تزیینی

شاید باور عمومی بر این باشد که چمن مصنوعی و به خصوص چمن تزیینی سختی های نگهداری چمن مصنوعی طبیعی را…

مزایای چمن تزیینی

نمایندگی انحصاری چمن تزیینی، نمایندگی انحصاری چمن انگلیسی، نمایندگی انحصاری چمن هلندی، نمایندگی چمن مصنوعی

با استفاده از چمن مصنوعی می توان فضاهای مسکونی، رستوران ها و... را با سلیقه شخصی خود در تزئینات، به یک فضایی امن و محیطی زیبا و طراوتی دو چندان تبدیل کرد. چمن های مصنوعی تزیینی استفاده شده در طرح های منظره دارای مزایای بسیار زیادی است که شما ممکن است متوجه شوید. با استفاده از چمن های مصنوعی به جای چمن طبیعی، شما قادر به صرفه جویی در مقدار زیادی از پول در نگهداری چمن هستید. زیرا نیازی به آب، کود، باغبان، ماشین چمن زنی و زمان ارزشمند شما ندارد و تمام عوارض چمن واقعی از جمله رشد علف هرز، آلودگی زمین، تولید گازهای گلخانه ای و استفاده از مواد شیمیایی را از بین می برد. یکی از مزیت های استفاده از چمن مصنوعی تزیینی در منزل بی نیاز بودن چمن مصنوعی به آب و نور می باشد بنابراین یک محیط همیشه سبز در فضای کوچک خانه محلی آرامش بخش و مفرح برای اعضای خانواده میگردد.