مقاومت و نگهداری از چمن مصنوعی در شرایط برفی و بارانی

نمایندگی انحصاری چمن هلندی، نمایندگی چمن مصنوعی، فروش چمن مصنوعی، انواع چمن مصنوعی

الیاف چمن های مصنوعی در مقابل با بارش باران های اسیدی و محیط های قلیایی مقاوم سازی می شوند. از طرف دیگر زمین های چمن مصنوعی زهکشی می شوند و همچنین به علت دارا بودن پشتی سوراخ دار، عبور و تخلیه مایعات در آنها فراهم میگردد همچنین الیاف پلی اتیلن ( مثل ال اس آر ) ها حدودا تا دمای (۲۰_درجه سانتی گراد) و پلی پروپیلن ها ( تا دمای صفر درجه ) مقاومت خوبی در این زمینه نشان داده اند .گرچه امکان استفاده در دماهای پایین تر وجود دارد اما توصیه نمی شود.باران ، برف ویخ  به نوبه خود کمتر دیده شده است که موجب آسیب زدن  به چمن  شوند این شرایط نگهداری اشخاص است که ممکن است به چمن مصنوعی در زمان برف و یخبندان آسیب برساند.
بدین جهت رعایت چند نکته برای نگهداری از چمن مصنوعی ارائه می گردد.
در زمان بارش باران و برف ، جهت برف روبی سطوح چمن مصنوعی بهتر است از پارو های  چوبی یا برس های نرم استفاده شود به این شکل که بخش اعظم برف از این طریق کنار زده شود و هنگامیکه به لایه نازک 5 سانتی متری باقی مانده برف رسیدیم  دیگر ادامه برف روبی ازاین طریق را متوقف کنیم چرا که ممکن است به سطح چمن آسیب وارد گردد و سطح رویی آن کنده شود بنابراین توصیه میگردد مابقی برف باقی مانده با برس کنار زده شود. جهت این کار برس چرخشی بسیار مناسب است. دستگاههای دمنده نیز مناسب هستند یا اینکه به شکل طبیعی اجازه دهیم که یخ و برف ها آب شوند.
نکته ای که در در برف روبی و شرایط یخبندان در زمین های چمن مصنوعی مطرح است این است که هیچگاه از نمک  ضدیخ و موادی این چنینی جهت جلوگیری از یخبندان و رفع آن بکارگرفته نشود چرا که بدلیل مواد شیمیایی این دسته از  مواد، سبب تخریب سطح رویی زمین چمن و در نتیجه کاهش طول عمر آن میشود.
بهتر است اگر در منطقه ای زندگی میکنید که زمستان های بسیار سختی دارد از سیستم گرمایشی زیر چمن مصنوعی استفاده شود.

محصولات ما

نمایندگی انحصاری چمن مصنوعی، نمایندگی انحصاری چمن تزیینی، نمایندگی انحصاری چمن انگلیسی
شرکت رویال چمن با سابقه چندین ساله در حوزه واردات و نصب چمن مصنوعی ورزشی توانسته پروژه های زیادی را در این زمینه انجام دهد
نمایندگی انحصاری چمن مصنوعی، نمایندگی انحصاری چمن تزیینی، نمایندگی انحصاری چمن انگلیسی
شرکت رویال چمن با سابقه چندین ساله در حوزه واردات و نصب چمن مصنوعی ورزشی توانسته پروژه های زیادی را در این زمینه انجام دهد

نمایندگی های شرکت رویال چمن

نمایندگی انحصاری چمن هلندی، نمایندگی چمن مصنوعی، فروش چمن مصنوعی

گرین فیلد

شرکت گرین فیلد زیر مجموعه ی شرکت تنکیت هلند میباشد که در حوزه ی تولید چمن مصنوعی ورزشی در دنیا جزو برندهای برتر است که پروژه های زیادی در سراسر دنیا اجرا و مورد بهره برداری قرار گرفته. این شرکت یکی از با سابقه و بروزترین شرکتهای تولید چمن مصنوعی ورزشی در حال حاضر است که دارای دو کارخانه در هلند و بلژیک است که نمایندگیهای بیشماری در سراسردنیا دارا می باشد و کسانی که بدنبال چمن مصنوعی ورزشی با تایید فیفا هستند بسراغ این شرکت میآیند.

نمایندگی انحصاری چمن هلندی، نمایندگی چمن مصنوعی، فروش چمن مصنوعی

Tencate

پیشرو در زمینه تحقیقات پیرامون چمن مصنوعی دارای اکادمی تحقیق و تولید با تکنولوژی جدید.  به عنوان مخترع روش جدیدی در طراحی چمن مصنوعی توانسته است تا تغیرات شگرفی در این عرصه به وجود آورد. با این روش موفق به عرضه انحصاری چمن مصنوعی در بازار جهانی شده است.  این شرکت نیز توانسته است تا چمنی طبیعی، نرم و مقاوم را به مشتریان عرضه نماید.

نمایندگی انحصاری چمن هلندی، نمایندگی چمن مصنوعی، فروش چمن مصنوعی

TigerTurf

این شرکت با بیش از 32 سال سابقه در طراحی و تولید چمن مصنوعی از معروفترین برندهای چمن مصنوعی در دنیا به حساب می آید. این شرکت در زمینه چمن مصنوعی ورزشی موفق به اخذ استانداردهای FIFA, IRB, FIH, IT شده است. شرکت رویال چمن به عنوان نماینده انحصاری این شرکت در زمینه ی چمن های مصنوعی ورزشی قعالیت دارد.
http://tigerturf.com

نمایندگی انحصاری چمن هلندی، نمایندگی چمن مصنوعی، فروش چمن مصنوعی

رویال گرس

این شرکت هلندی با بیش از 13 سال سابقه در زمینه تولید چمن مصنوعی و نیز به عنوان اولین تولید کننده تخصصی چمن مصنوعی با ظاهر طبیعی در اروپا است این شرکت اروپایی هم اکنون محصولات خود را در آمریکا، اروپا، آسیا و خاورمیانه عرضه می کند و شرکت رویال چمن افتخار دارد تا نماینده انحصاری این شرکت در ایران باشد.
http://www.royalgrass.com

موارد مصرف چمن مصنوعی

مطالب مشابه

چمن مصنوعی و حفظ محیط زیست

  امروزه کشور ایران که از لحاظ جغرافیایی در موقعیت نیمه خشک و خشک قرار دارد با بحث کم آبی و…

آیا چمن مصنوعی در نور مستقیم…

ممکن است، با توجه به حفاظت از اشعه ماوراء بنفش، چمن مصنوعی با کیفیت پایین از بین برود .اکثرا…

مقاومت و نگهداری از چمن…

الیاف چمن های مصنوعی در مقابل با بارش باران های اسیدی و محیط های قلیایی مقاوم سازی می شوند. از طرف…

چمن مصنوعی یا چمن طبیعی

نصب چمن مصنوعی یک تصمیم بزرگ است زیرا از نظر مالی و  اقتصادی خیلی مهم است که در زندگی و در…

نصب چمن مصنوعی

برای یکنواختی، زیبا بودن و همچنین طول عمر یک چمن مصنوعی باید به نحوه و مراحل نصب چمن توجه کرد.…

نگهداری از چمن مصنوعی

برای داشتن چمن مصنوعی زیبا با طول عمر بالا نیاز به نگهداری روزانه و هفتگی از آن می باشد. در…

چمن مصنوعی چه مزایایی نسبت به چمن طبیعی دارد؟

نمایندگی انحصاری Royal Grass، نمایندگی چمن تایگر ایران، نمایندگی چمن تایگر، نمایندگی Tiger Turf

امروزه چمن های مصنوعی تولید میشوند که بسیار مشابه چمن طبیعی هستند و اگر از نزدیک به بررسی آن نپردازید متوجه مصنوعی بودن آن نمی شوید چمن مصنوعی باعث صرفه جویی در هزینه ها میشود و از انجا که در مقابل اشعه خورشید مقاوم است نسبت به چمن طبیعی ماندگار بیشتری دارد و نیاز کمتری به مراقبت دارد . مزایای استفاده از چمن مصنوعی این است که نیاز به هرس کردن ،آب دادن ، کود دادن ، لبه زنی و آفت کش را ندارد و در مکان هایی رشد گیاهان میسر نیست قابل استفاده است چمن مصنوعی در هر جایی که امکان رشد چمن طبیعی وجود ندارد قابلیت استفاده دارد مثلا در تراس و بالکن منازل ، پشت بام ها و .... چمن مصنوعی به خاطر ویژگی های خاصی که دارد می تواند بهترین جایگزین برای چمن طبیعی باشد ،نصب چمن مصنوعی به راحتی امکان پذیر است و همچنین قابل انتقال به یک مکان دیگر است و هزینه نگهداری آن بسیار می باشد .اکثرا عمر مفید یک چمن مصنوعی با کیفیت ده تا ۱۵ سال است .