چمن مصنوعی ورزشی

نمایندگی انحصاری رویال گرس، نمایندگی انحصاری Royal Grass، نمایندگی چمن تایگر ایران، نمایندگی چمن تایگر

اگر به مسابقات ورزشي كه در چمن انجام مي شود مثل فوتسال فوتبال، تنيس، فوتبال آمريكايي توجه كرده باشيد متوجه خواهيد شد كه در خيلي مواقع چمن هاي زير پاي بازيكنان است كه باعث جذاب تر شدن و انگيزه بيشتر تماشاي بازي از لحاظ بصري شده است البته اين نكته حايز اهميت اين است كه چمن مصنوعي فوتبال و مسابقات ورزشي فقط براي زيبايي طراحي و مرتب نشده اند و روند بهبود بازي و سلامت بازيكنان به انتخاب صحيح چمن هم بستگي دارد،اگراين چمن ها به صورت نامناسب انتخاب شوند باعث مصدوميت بازيكنان مي شود در حقيقت اين چمن هاي ورزشي،مثل چمن مصنوعي فوتبال به نوعي طراحي شده اند كهحالت ارتجاعي و كش داري دارند و حداقل تنش روي ماهيچه ها و مفصل ها را بوجود مي آورد،بنابراين آسيب ديدگي در بازي را كاهش ميدهد .همچنين چمن مصنوعي فقط يكبار نياز به خط كشي دارد و خط كش ها ساييده نشده و هميشه آشكار مي مانند از طرف ديگر جاهاي پاخور و لگدخور در بازي هايي چون تنيس، فوتبال و هاكي و يا بسكتبال و ... بسيار مقاوم اند و چمن مصنوعي آن خراب نمي شود چمن مصنوعي مسلما احتياج به هرس كاري و لبه زني و كود دادن و هوا دادن و ... ندارد،و از همه مهمتر باعث كاهش مصرف انرژي (مصرف آب) مي شود.

محصولات ما

نمایندگی انحصاری چمن مصنوعی، نمایندگی انحصاری چمن تزیینی، نمایندگی انحصاری چمن انگلیسی
شرکت رویال چمن با سابقه چندین ساله در حوزه واردات و نصب چمن مصنوعی ورزشی توانسته پروژه های زیادی را در این زمینه انجام دهد
نمایندگی انحصاری چمن مصنوعی، نمایندگی انحصاری چمن تزیینی، نمایندگی انحصاری چمن انگلیسی
شرکت رویال چمن با سابقه چندین ساله در حوزه واردات و نصب چمن مصنوعی ورزشی توانسته پروژه های زیادی را در این زمینه انجام دهد

نمایندگی های شرکت رویال چمن

نمایندگی انحصاری چمن هلندی، نمایندگی چمن مصنوعی، فروش چمن مصنوعی

گرین فیلد

شرکت گرین فیلد زیر مجموعه ی شرکت تنکیت هلند میباشد که در حوزه ی تولید چمن مصنوعی ورزشی در دنیا جزو برندهای برتر است که پروژه های زیادی در سراسر دنیا اجرا و مورد بهره برداری قرار گرفته. این شرکت یکی از با سابقه و بروزترین شرکتهای تولید چمن مصنوعی ورزشی در حال حاضر است که دارای دو کارخانه در هلند و بلژیک است که نمایندگیهای بیشماری در سراسردنیا دارا می باشد و کسانی که بدنبال چمن مصنوعی ورزشی با تایید فیفا هستند بسراغ این شرکت میآیند.

نمایندگی انحصاری چمن هلندی، نمایندگی چمن مصنوعی، فروش چمن مصنوعی

Tencate

پیشرو در زمینه تحقیقات پیرامون چمن مصنوعی دارای اکادمی تحقیق و تولید با تکنولوژی جدید.  به عنوان مخترع روش جدیدی در طراحی چمن مصنوعی توانسته است تا تغیرات شگرفی در این عرصه به وجود آورد. با این روش موفق به عرضه انحصاری چمن مصنوعی در بازار جهانی شده است.  این شرکت نیز توانسته است تا چمنی طبیعی، نرم و مقاوم را به مشتریان عرضه نماید.

نمایندگی انحصاری چمن هلندی، نمایندگی چمن مصنوعی، فروش چمن مصنوعی

TigerTurf

این شرکت با بیش از 32 سال سابقه در طراحی و تولید چمن مصنوعی از معروفترین برندهای چمن مصنوعی در دنیا به حساب می آید. این شرکت در زمینه چمن مصنوعی ورزشی موفق به اخذ استانداردهای FIFA, IRB, FIH, IT شده است. شرکت رویال چمن به عنوان نماینده انحصاری این شرکت در زمینه ی چمن های مصنوعی ورزشی قعالیت دارد.
http://tigerturf.com

نمایندگی انحصاری چمن هلندی، نمایندگی چمن مصنوعی، فروش چمن مصنوعی

رویال گرس

این شرکت هلندی با بیش از 13 سال سابقه در زمینه تولید چمن مصنوعی و نیز به عنوان اولین تولید کننده تخصصی چمن مصنوعی با ظاهر طبیعی در اروپا است این شرکت اروپایی هم اکنون محصولات خود را در آمریکا، اروپا، آسیا و خاورمیانه عرضه می کند و شرکت رویال چمن افتخار دارد تا نماینده انحصاری این شرکت در ایران باشد.
http://www.royalgrass.com

موارد مصرف چمن مصنوعی

مطالب مشابه

چمن مصنوعی ورزشی

اگر به مسابقات ورزشي كه در چمن انجام مي شود مثل فوتسال فوتبال، تنيس، فوتبال آمريكايي توجه…

تاريخچه استفاده از چمن مصنوعي…

مسابقات ورزشي در كل دنيا با شرايط جوي متفاوت در هواي گرم و آفتابي يا هواي سرد و باراني انجام…

چمن مصنوعی در زمین های گلف

گلف ورزشی بر پایه تمرکز می باشد که از پرتاب توپ از یک نقطه مشخص شده آغاز میشود و برطبق قوانین بازی…

چمن مصنوعی فوتبال

در چمن مصنوعی فوتبال یا چمن مصنوعی فوتسال بیشتر دوام بالا و قدرت ضربه پذیری چمن مد نظر می باشد. از…

زهکشی زمین چمن مصنوعی ورزشی

زهکشی زمین چمن مصنوعی از جهت نوع زمین ورزشی و اینکه چه نوع ورزشی در محل مدنظر انجام می گیرد، به دو…

ویژگی های چمن مصنوعی ورزشی

یکی از فاکتور های مهم  و تاثیر گذار در رشد و پیشرفت اکثر رشته های ورزشی داشتن زمین چمن با…

مزایای چمن مصنوعی ورزشی

بهترین چمن مصنوعی، چمن مصنوعی با کیفیت، فروش چمن مصنوعی در تهران، چمن مصنوعی برای روف گاردن

برای چندین دهه چمن مصنوعی جایگزین چاله های طبیعی در زمینه های ورزشی در سراسر جهان از استادیوم های المپیک و میدان های حرفه ای لیگ به زمین های ورزشی مدرسه رسیده است. از همان ابتدا، زمین های ورزشی مصنوعی ، مزایایی را ارائه می دهند که میدان های چمن طبیعی با آن ها نمی توانند رقابت کنند.زمین های ورزشی چمن مصنوعی می توانند استفاده سنگین را تحمل کنند. های چمن مصنوعی قادر به مقاومت در برابر حدود بیش از 500 ساعت رویداد را دارند در حالی که میدان های چمن طبیعی قادر به مقاومت در برابر حدود 100 ساعت را دارند. برای یک زمینه چند منظوره با وقایع و بازی های مکرر، چمن مصنوعی اغلب بهترین راه حل است. زیرا میدان های چمن مصنوعی نیاز به بازیابی ندارند در حالی که چمن طبیعی قبل از اینکه بازی دیگری در آن آغاز شود، نیاز به یک دوره بازیابی دارد . پس از نصب، چمن مصنوعی آماده استفاده است درحالی که آماده سازی برای چمن طبیعی بسیار طولانی تر و نیاز به توجه و مراقبت های ویژه با توجه به تغییر فصل را دارد.