نمایندگی رویال گرس، نمایندگی Royal Grass ، نمایندگی RoyalGrass، نمایندگی انحصاری رویال گرس ایران

احداث و بهره‌برداری ۵۰۰ زمین چمن مصنوعی در محلات تهران در ۱۰ سال اخیر

مدیرعامل شرکت توسعه فضاهای فرهنگی شهرداری تهران به ضرورت وجود امکانات تفریحی و ورزشی در محلات تهران اشاره و خاطر نشان کرد: مدیریت شهری پایتخت با توجه به علاقه زیاد کودکان و نوجوانان به فعالیتهای ورزشی، به توسعه کمی و کیفی زمین چمن مصنوعی فوتبال در  354محله تهران  پرداخته است.
به گفته جعفری با توجه به روند رو به تزاید جمعیت و توسعه مناطق شهری،ایجاد فضاهای تفریحی و ورزشی از جمله زمین چمن مصنوعی نسبت به چمن طبیعی،بسیار بیشتری مورد نیاز است.
وی به مزایای زمین چمن مصنوعی اشاره کرد و گفت: زمین چمن مصنوعی متراکم تر، مقاوم تر و نیازمند نگهداری بسیار کمتری از چمن طبیعی است.
جعفری به حذف و کاهش بسیاری از هزینه‌های مربوط به آماده سازی، کاشت و نگهداری زمین  چمن طبیعی در مقایسه با زمین چمن مصنوعی از جمله هزینه‌های بذر و کاشت، کود، آبیاری و سیستم آب رسانی ، وجین و چمن زنی، سم و دفع آفات، ترمیم و اصلاح اشاره و خاطر نشان کرد: قابلیت استفاده دائمی و همیشگی از زمین چمن مصنوعی و مقاومت زیاد در مقابل عوامل جوی و تنشهای ناشی از حرکات فیزیکی بازیکنان،اساسی ترین مزیت استفاده از چمن مصنوعی در مقایسه با چمن طبیعی به شمار می آید و باعث شده  تا عمر مفید چمن مصنوعی نسبت به زمینهای مشابه چمن طبیعی بسیار بیشتر شود.