نمایندگی رویال گرس، نمایندگی Royal Grass ، نمایندگی RoyalGrass، نمایندگی انحصاری رویال گرس ایران

لطفا، چمن مصنوعی دست دوم نخرید

جالب است بدانید که چمن های مصنوعی دست دوم در بازار ایران خرید و فروش می شوند. اگر چنین مطلبی را شنیده اید و به نظرتان جالب آمده، باید به شما هشدار دهیم که در آستانه خطری شدید و بزرگ هستید، هم جانی و هم مالی!

در سطرهای آینده ذیل چند عنوان توضیح داده ایم که چرا نباید سراغ چمن های مصنوعی دست دوم رفت.

چمن مصنوعی و مصارف تزیینی

اگر صاحب یک تالار یا آتلیه هستید، قصد دکور فضای خارجی منزل خود را دارید، برای فضای بازی فرزند خود در خانه چمن مصنوعی می خواهید یا بسیاری دیگر از موارد به این شکل، توصیه می کنیم به هیچ عنوان چمن دست دوم خریداری نکنید. سوای از کاهش چشمگیر ویژگی های تاثیرگذار و نزول کیفیت، به دلیل "سابقه" چمنی که دریافت می کنید با ورود چمن مصنوعی دست دوم به منزل، سلامت افراد و مدیریت اقتصادی خود را زیر سوال برده اید.

چمن هایی که تحت عنوان دست دوم فروخته می شوند در واقع آن هایی هستند که در زمین های فوتبال یا محیط های عمومی شهری سال ها به کار گرفته شده اند و حالا بار دیگر وارد چرخه ی استفاده می شوند.

انواع باکتری ها، ویروس ها و آلودگی های ناشناخته را به همراه دارند، در نتیجه عاقلانه به نظر نمی رسد که چنین محصولی را به حریم امن خود راه دهیم.

همچنین وقتی می توان چمن مصنوعی با 6 الی 10 سال گارانتی رسمی تهیه کرد، چه نیازی است به رفتن سراغ گزینه هایی که شاید از روز اول بی استفاده باشند؟ انتخاب چمن مصنوعی گام گذاشتن در مسیری است بی صرفه و زیان بار.

چمن مصنوعی دست دوم و زمین های ورزشی

گمان نمی کنیم کارفرمایی ورزشی وجود داشته باشد که به طور واقعی برای رفتن سراغ چمن های مصنوعی دست دوم برنامه داشته باشد. اما یک درصد اگر این ذهنیت وجود دارد باید بگوییم که باقی گذاشتن یک زمین به صورت خاکی یا سالنی نتیجه ی بهتری خواهد داشت.

زیرا چمن های دست دوم سطح ناهمگونی دارند و در قسمت های مختلف کیفیت متفاوت، همین امر سبب می شود که فعالیت روی این چمن ها سلامت افراد را به خطر بیاندازد.

چمن مصنوعی دست دوم، جمع بندی

انتخاب چه ورزشی باشد و چه تزیینی، می توان یک بار خرید کرد، 10 سال گارانتی دریافت کرد و تا سالیان بعد از آن از یک کیفیت قابل قبول بهره گرفت، پس چرا سراغ خرید یک تکه کهنه ی بی جان و بی کیفیت برویم؟