نمایندگی رویال گرس، نمایندگی Royal Grass ، نمایندگی RoyalGrass، نمایندگی انحصاری رویال گرس ایران

چمن مصنوعی از کجا بخرم؟

در هر کجای ایران که هستید، از تهران گرفته تا شیراز، از مشهد تا تبریز، رویال چمن با بیش از 170 نمایندگی این آمادگی را دارد تا تامین کننده ی چمن مصنوعیِ لوکس و لاکچری شما باشد. در این نوشته با این هدف وارد شده ایم تا برای چندمین بار مولفه هایی در اختیار شما قرار دهیم که بهتر بتوانید به محصول مورد نظر خود دست یابید. در نتیجه اگر این سوال که چمن مصنوعی از کجا بخرم ذهن شما را مشغول کرده، توصیه می کنیم از جایی بخرید که امکانات زیر را ارائه دهد:

 

 

 

 

چمن مصنوعی از کجا بخرم؟

چمن مصنوعی باید تازه به نظر برسد

ظاهر، رنگ و البته که بوی چمن مصنوعی تعیین می کند که چه عیاری دارد. اولین مولفه ی شما در خرید چمن مصنوعی باید این باشد که محصول رنگ و بوی تازگی داشته باشد.

چمن مصنوعی باید وزن معمولی داشته باشد

شناخت این یکی کار متخصص است اما یک پیشنهاد هم برای شما داریم. حتما نیازی نیست از اولین فروشگاه اولین نمونه را خریداری کنید، بین نمونه ها چرخ بزنید، سبک ترین ها سنگین ترین ها مشخص می شوند، شما متوسط و متعادل ترین ها را می خواهید. می دانید چرا؟ چون نه تنها پروسه ی نصب و راه اندازی چمن مصنوعی در گرو وزن محصول است(هر چه سنگین باشد سخت تر نصب می شود)، بلکه انعطاف، دوام و استحکام هم ارتباط مستقیمی دارد با وزن مخصوص چمن مصنوعی.

چمن مصنوعی باید شق و رق باشد!

آن چمن مصنوعی کیفیت دارد که راحت لول شده و از آن راحت تر باز شود. خاصیت ارتجاعی و پیوستگی ساختاری چمن های مصنوعی فوق العاده مهم است.

رنگ باید سبزِ سبز باشد

اگر چه انتخاب رنگ یک موضوع کاملا شخصی است اما باید بگوییم که رنگ چمن مصنوعی هر چه سبز تر باشد، بهتر است. اما درباره ی نمونه هایی که زرد و سبز هستند یک نکته وجود دارد، اگر چمن را بو کردید و همان بوی تازگی نمونه های دیگر را داشت احتمالا مشکلی وجود ندارد، در غیر این صورت آن رنگ و بویی به جز تازگی، به این معنی است که چمن شما به طور کامل مرده است و در حال خرید موکتی بی استفاده هستید.