نمایندگی رویال گرس، نمایندگی Royal Grass ، نمایندگی RoyalGrass، نمایندگی انحصاری رویال گرس ایران

از هلند تا تهران، با رویال چمن

درباره ی چمن مصنوعی و اینکه بر مبنای چه اطلاعات و مولفه هایی باید مبادرت به خرید چمن مصنوعی کرد، توصیه و دستور العمل زیاد است. اما این نوشته را نگاشته ایم تا به یک موضوع دیگر بپردازیم. تا به حال فکر کرده اید چه عاملی دوباره چمن های مصنوعی را سر زبان ها انداخته است؟

اگر از آن دسته افرادی هستید که گمان می کنند چمن مصنوعی موکتی است بی جان که تنها رنگ سبز دارد، باید بگوییم سخت در اشتباهید، چمن مصنوعی شاید گیاه زنده نباشد، اما بی شک روح دارد و صاحب شخصیت است. اگر اینگونه نبود، سرتاسر دنیا پر نمی شد از زمین های ورزشی و محوطه های مسکونی که با چمن مصنوعی فرش می شوند.

 

از هلند تا تهران، با رویال چمن

دلیل فراگیری چمن های مصنوعی

چمن های مصنوعی به لطفِ باز آفرینی ویژگی های چمن های طبیعی، امروزه در مسیر موفقیت و فراگیری حرکت می کنند. نمی دانیم تا چه اندازه با مدل های جدید چمن مصنوعی آشنایی دارید، اما تکنولوژی روز دنیا موفق شده از ریشه تا ساقه و انتهای هر رشته چمن را شبیه سازی کند، با این تفاوت که ماندگاری و دوام بیشتری هم در اختیار مصرف کننده قرار می گیرد. جالب است بدانید که حتی شن مصنوعی در ساختار زیرین چمن های مصنوعی وجود دارد و وقتی روی این چمن گام بزنید یا بعد از ظهرهایی که نمِ باران می زند، احساس شما دقیقا مشابه بودن در مجاورت یک دشت سر سبز از چمن خواهد بود.

رویال چمن، از هلند تا تهران

در بین تمامی انواع گیاه، چمن ها به مصرف آب شهره اند. در نتیجه اگر برای سایر کشور ها انتخاب چمن مصنوعی با دیدی اقتصادی صورت می گیرد، در ایران، مولفه های زیست محیطی ما را به این سمت و سو سوق می دهند به بیانی ناچاریم(اگر هنوز این نیاز را احساس نکرده اید، با تجربه چالش های آبی پیش رو به یاد این جمله بیافتید).

رویال چمن با درک این نیاز، سراغ قدرتمند ترین تولیدکنندگان چمن مصنوعی رفته و کیفیت چمن مصنوعی سرزمین گل ها را به تهران و سراسر ایران گره زده است. هر جای این دیار که هستید، کافی است با ما تماس بگیرید، لوکس و لاکچری، با دوام و مستحکم، بهترین چمن مصنوعی ایران با قدرتمند ترین ضمانت ممکن را در اختیار شما قرار می دهیم.