نمایندگی رویال گرس، نمایندگی Royal Grass ، نمایندگی RoyalGrass، نمایندگی انحصاری رویال گرس ایران

سفر به سرزمین حافظ به بهانه چمن مصنوعی شیراز

شیراز یکی از قطب های چمن مصنوعی است، می دانید چرا؟

شیراز را به شعر و عشق و شراب می شناسند. از دیرباز که امپراتوری پارس در نواحی شیراز بر پا شده تا پس از ورود اسلام به ایران، شیراز همواره پیشرو بوده است. حالا با تنش های آبی و محیط زیستی، این بار نگین زیبای ایران، روی به استفاده از چمن های مصنوعی، به صورت گسترده و فراگیر، هم در ابعاد ورزشی و هم در حوزه های تزیینی آورده است. قصد گزافه گویی نداریم، اما واقعا اگر امروز مصلحان اجتماعی، همچون حافظ و سعدی بودند، امکان نداشت بتوانند چشم به روی شرایط حساس و خطیر زیست محیطی ببندند و بی تفاوت عمل کنند.

 

 سفر به سرزمین حافظ به بهانه چمن مصنوعی شیراز

 


 


ارتباط چمن مصنوعی و شیراز

 از آن جایی که شیراز شهری است خاص، چمن مصنوعی استفاده شده در این شهر هم باید به نوبه ی خود خاص باشد و مخصوص. کاری که رویال چمن برای شیراز انجام می دهد، یک پکیج کامل، همه جانبه و ویژه است. با اطمینان می توان گفت که نمونه های چمن مصنوعی رویال چمن در مراکز شیراز، بهترین های موجود در ایران هستند و به لطف قرار داد با برندهای بین المللی، شاید تنه بزنند به متعالی ترین استاندارد های جهانی.

ما همواره در خیلِ مطالب خود، به مولفه های کیفی که باید در سفارش و خرید چمن مصنوعی رعایت شود اشاره کرده ایم، این بار اما بگذارید از منظری دیگر به موضوع بنگریم. تنوع گیاهی شیراز، در کنار انبوه باغ و پارک و فضای سبز و البته ورزشکارانی نام آشنا به خصوص در فوتبال، می طلبد که بهترین کیفیت چمن، به همراه بیشترین تنوعِ رنگ، طرح و مدل به این شهر گسیل شود.

رویال چمن در این مسیر دستِ بالا را دارد، کافی است به یکی از نمایندگی های ما سر بزنید و مدل ها را از نظر استاندارد کیفی، قیمتی و البته خدمات پس از فروش با سایر رقبا مقایسه کنید، آن گاه صحت این مدعا بیش از پیش مشخص می شود.

اگر در شیراز هستید، برای ما پسندیده ترین اتفاق این است که گپ و گفتی با شما داشته باشیم.