نمایندگی رویال گرس، نمایندگی Royal Grass ، نمایندگی RoyalGrass، نمایندگی انحصاری رویال گرس ایران

چمن مصنوعی فوتسال چگونه نشاط جامعه را بالا می برد؟

فوتسال از نگاه رویال چمن، مجری کمپ های تیم ملی

با برچیده شدن فوتبال موسوم به "گل کوچیک" و پس از آن زمین های خاکی، متولیان ورزشی در تمامی سطوح دولتی و خصوصی به دنبال یافتن جایگزین برآمدند. از آن جا که احداث سالن های سر پوشیده، زمین های چمن و اماکنی از این دست نیازمند صرف بودجه های کلان است، چاره این بوده که چمن مصنوعی برای انجام وظیفه فراخوانده شود.

به همین دلیل است این روزها در پارک های عمومی یا زمین های بازی شخصی با خیل فضاهایی مواجه می شویم که ابعاد فوتسال دارند، اما با چمن مصنوعی فرش شده اند. اگر به شور و نشاطی که از این طریق ایجاد می شود علاقه دارید، شاید بد نباشد چند مدل کاری ما را از نظر بگذرانید، این کار تخصص ما است، نا سرگرمی و کسب و کاری از سر ناچاری.

 

 چمن مصنوعی فوتسال چگونه نشاط جامعه را بالا می برد؟

 

 


 

 


در صورت همکاری با رویال چمن، دو نمونه ی ویژه در اختیار شما قرار خواهد گرفت. لازم است در همین ابتدا تاکید کنیم که چمن مصنوعی ما، همان چمنی است که زیر پای ملی پوشان قرار گرفته و آن ها را برای جام جهانی آماده کرده است.

مرغوب ترین چمن مصنوعی حال حاضر در ایران(شاید دنیا)، یعنی GreenFields از یک شرکت هلندی می آید. این نمونه تا ده سال گارانتی دارد و از نظر بافت، جنس، طرح، ارتفاع، گره و به طور کلی امور کیفی، استعاره ای است از طبیعی ترین چمن های دنیا. و اما نمونه ی انگلیسی رویال چمن، Atomic Pro از شرکت تایگر است. این نمونه ی قدرتمند، نشان یکِ کیفیت فیفا را با خود یدک می کشد و ما برایش هشت سال ضمانت ارائه می دهیم. هر دو مدل، در دو نوع رنگ سبز و زیتونی موجود می باشند و اگر علاقه دارید اطلاعات دقیق تری از جنبه های تخصصی تر این محصولات به دست آورید، کافی است با ما تماس بگیرید.