نمایندگی رویال گرس، نمایندگی Royal Grass ، نمایندگی RoyalGrass، نمایندگی انحصاری رویال گرس ایران

چمن مصنوعی فوتسال چه ویژگی هایی دارد؟

کوتاه از رویال چمن و کمپ تیم ملی

برخلاف باور معمول که چمن مصنوعی را موکتی بی جان می پندارد، باید بگوییم الیاف به کار رفته در انواع چمن مصنوعی هر کدام شخصیت و مشخصه های مربوط به خود را دارند. به بیان دقیق تر، اگر چه یک زمین چمن مصنوعی پر از ریشه ی گیاه نیست و نفس نمی کشد، اما مواد به کار رفته در ساخت، پدیده ای به وجود می آورند که شبیه به موجودی زنده ایفای نقش می کند، به عنوان مثال، یک چمن مصنوعی در آب و هوای خشک جواب می دهد و دیگری مخصوص بارش و هوای مرطوب ساخته می شود.

 

 چمن مصنوعی فوتسال چه ویژگی هایی دارد؟

 رویال چمن چه در چنته دارد؟

آگاهی نسبت به اصل فوق، مطلبی نیست که بتوان راحت از کنارش گذشت. مجموعه ی رویال چمن با علمِ به این موضوع، اقدام به برقراری ارتباط با بزرگان صنعت تولید چمن مصنوعی کرده است و انواع نمونه های انگلیسی و هلندی موجود، به نوعی همه محصولاتی هستند سازگار با شرایط اقلیمی ایران.

سازگاری چمن مصنوعی با اقلیم چه ضرورتی دارد؟

اولین و مهم ترین علتی که برای سازگاری چمن با شرایط اقلیمی مطرح می شود، شرایط عملکردی است. در واقع اینکه چه میزان آفتاب در چه گستره ی دمایی، چمن را احاطه می کند، امری است تاثیرگذار در عملکرد و انجام وظیفه ی چمن. پس از این مورد است که دوام و ماندگاری مطرح می شود.

رویال چمن برای مدعای خود سند دارد

اینکه فدراسیون فوتبال با آن سرمربی سخت گیر، برای آماده سازی کمپ خود سراغ ما می آید، پیام روشنی است. در واقع نشانه ای است از این مطلب که ما بومی کار می کنیم و در کنار این ویژگی، بالاترین سطح کیفی موجود در بازارهای بین المللی، از کانال ما در دسترس مخاطب قرار می گیرد.

اگر برای زمین فوتسال خود به دنبال نمونه ای از چمن مصنوعی هستید که بر خلاف موکت های مشابه، نفس بکشد، استانداردهای فیفا را به همراه داشته باشد، گارانتی و ضمانت نامه ی رسمی در اختیار شما قرار دهد و از همه مهم تر در حد و اندازه های تیم ملی باشد، خوشحال می شویم که گپ و گفتی در این زمینه داشته باشیم.