نمایندگی رویال گرس، نمایندگی Royal Grass ، نمایندگی RoyalGrass، نمایندگی انحصاری رویال گرس ایران

چمن مصنوعی رویال، نگین انگشتر منزل شما است

لوکس، لاکچری، رویال چمن

تا به حال به این فکر کرده اید که در گوشه ای از منزل خود چمن داشته باشید و فعالیت ورزشی دلخواه خود را به راحتی روی آن اجرا کنید؟ شاید حتی علاقه داشته باشید چای و عصرانه را روی چمن مبل کنید اما زندگی آپارتمانی این فرصت را از شما گرفته باشد. به روی دیگر ماجرا می نگیریم، شاید یک باشگاه ورزشی سالنی باشید اما همواره آرزوی در اختیار داشتن زمین چمنی قدرتمند با شما همراه و همگام بوده است، مساله ای نیست، چمن مصنوعی رویال می تواند با تکنولوژی روز دنیا نیازهای شما را برآورده سازد.

چمن مصنوعی رویال، نگین انگشتر منزل شما است

آن چه رویال چمن ارائه می دهد

تمامی فضاهای داخلی، حیاط منزل، بام و حتی تراس قابلیت فرش شدن با چمن مصنوعی را دارند. اما نام مصنوعی نباید شما را به اشتباه بیاندازد، آن چه رویال چمن ارائه می دهد، استاندارد ترین محصولات هلند و انگلیس است که با گارانتی های چندین ساله(تا یک دهه) ارائه می شود. در بعد کیفی باید تاکید کنیم که وقتی به دانه دانه اعضای چمن مصنوعی رویال نگاه می کنید، تنفس و عملکرد یک زمین چمن طبیعی برای شما تداعی می شود، این صحبت ها اغراق نیست و با انگیزه های مارکتینگ نگاشته نمی شود، کافی است خود از نزدیک یکی نمونه کارهای ما را بررسی کنید.

حالا که خیالمان از مباحث کیفی راحت شد بار دیگر باز گردیم به مباحث شیرین مقدمه، زیبا نیست که روی بام بروید و به جای آسفالت یا ایزوگام چمن مصنوعی زینت بخش منظره باشد؟ نشستن روی چند متر مربع چمن مصنوعی دلچسب تر است یا یک موکت معمولی؟ اگر هم اهل ورزش هستید یک گوشه از پذیرایی را می توانید تبدیل به زمین بازی گلف کنید، یا برای فرزند پر انرژی خود فضایی برای روپایی زدن فراهم آورید.

تمامی این ها و کمی بیشتر، با رویال چمن.