نمایندگی رویال گرس، نمایندگی Royal Grass ، نمایندگی RoyalGrass، نمایندگی انحصاری رویال گرس ایران

چمن مصنوعی چیست، کی و کجا مورد استفاده قرار می گیرد؟

نگاهی به انواع مصارف ورزشی و تزئینی

همان طور که می دانید، اگر چه امروز مساله ی آب یک دغدغه ی خطیر جهانی است، اما در کشور ما شدت و حدت چالش های آبی رنگ و بوی دیگری دارد. به واقع، گاهی در قامت یک مساله ی محیط زیستی با آب دست و پنجه نرم می کنیم و در بعضی نواحی حتی موضوع در زمره ی مسائل امنیت ملی قرار می گیرد.چمن مصنوعی چیست، کی و کجا مورد استفاده قرار می گیرد؟

 

بررسی ها نشان می دهد که چمن، یکی از گیاه هایی است که بیشترین میزان مصرف آب را به خود اختصاص می دهد. از طرف دیگر نمی توان زمین ورزشی یا حیاط های ویلایی را بدون سر سبزی تصور کرد، اینجا درست محلی است که چمن مصنوعی وارد قضیه می شود.

رویال چمن، فعال در ورزش

کاری که ما کرده ایم، تبدیل چالش آبی و محیط زیستی کشور، به یک فرصت بی نظیر اقتصادی بوده است. رویال چمن قراردادهای قدرتمند همکاری با کمپانی های معروف هلندی، انگلیسی و چینی بر قرار کرده و از این طریق امکان چمن کردن زمین فوتبال، فوتسال و البته بازی مدارس را فراهم آورده است.

لازم به ذکر است که کیفیت بالای محصولات ما، حتی سرمربی سخت گیر تیم ملی را هم قانع کرد و کمپ تیم ملی، امروز با چمن های مصنوعی رویال فرش شده است.

رویال چمن و دنیای تزیین

حضور چمن مصنوعی در زندگی انسان تنها به زمین های ورزشی محدود نمی شود. گاهی برای طراحی منظر به سبزی و حس و حال چمن نیاز دارید، بسیار خب، با انتخاب یک چمن مصنوعی مناسب و درجه یک، می توانید زیبایی را به محوطه ی خود هدیه دهید.

جمع بندی    

چمن های مصنوعی نسبت به نمونه های مشابه طبیعی خود مزیت های فراوانی دارند. ماندگاری و دوام بالا، عدم نیاز به نگهداری مداوم، سازگاری با محیط زیست و دنیایی دیگر دلیل می توان آورد، برای نمایش برتری چمن های مصنوعی. در صورتی که مشتاق دریافت اطلاعات بیشتر هستید، خوشحال می شویم که گپ و گفتی داشته باشیم.