نمایندگی رویال گرس، نمایندگی Royal Grass ، نمایندگی RoyalGrass، نمایندگی انحصاری رویال گرس ایران

چرا چمن مصنوعی، چرا رویال چمن؟

برشی کوتاه از فواید چمن مصنوعی

چمن مصنوعی پر است از نکته و فایده. به طور مشابه، رویال چمن هم بیشمار مزیت، نسبت به رقبای حاضر در بازار داخلی ایران دارد. اما در این نوشته، در قالبی کوتاه و خلاصه، چکیده وار دلایلی ارائه می دهیم که نشان دهد چرا بازار چمن مصنوعی روز به روز داغ تر می شود.

چرا چمن مصنوعی، چرا رویال چمن؟

·تکنولوژی جدید، از نظر ظاهر، چمن مصنوعی را هم سنگ نمونه های طبیعی تولید می کند.

·چمن مصنوعی، بر خلاف نمونه های طبیعی، در هر زمانی امکان استفاده دارد. افرادی که با چمن طبیعی سر و کار داشته اند به خوبی از این مساله آگاه هستند که پس از هر بار استفاده از یک زمین چمن طبیعی، گیاه نیاز به استراحت دارد، به طوری که در طول یک سال نمی توان بیش از 250 ساعت از چمن طبیعی بازی گرفت.

·چمن مصنوعی تا زمانی قابل توجه، ظاهر و کیفیت خود را حفظ می کند. بعضی از نمونه های چمن که توسط رویال چمن ارائه می شود، تا یک دهه گارانتی دارند. آیا زمین چمن طبیعی یک سال کامل را بی مشکل سر می کند؟

·چمن مصنوعی نیاز به تعمیر و نگهداری ندارد. نیازی به کود نیست، نیازی به کوتاه کردن نیست و در کل تنها کافی است از آن ها استفاده کنید.

·چمن مصنوعی با طبیعت سازگار است. نه آب می خواهد، نه در اثر فرایند کوتاه سازی و مراقبت کربن دی اکسید تولید می کند.

با علم به نکاتی از این قبیل، به خوبی می توان درک کرد که چرا روز به روز چمن های مصنوعی جایگاه والاتری در بازار داخلی پیدا می کنند. امروزه شهرداری ها در سراسر دنیا فضای سبز خود را با چمن مصنوعی زینت می دهند و فضاهای تمرینی ورزشی با چمن مصنوعی مجهز می شوند. در طرف مقابل، طراحی منظر هم چمن مصنوعی را در حکم یک ابزار قوی در کنار خود می بیند.