نمایندگی رویال گرس، نمایندگی Royal Grass ، نمایندگی RoyalGrass، نمایندگی انحصاری رویال گرس ایران

فواید محیط زیستی چمن مصنوعی

چمن مصنوعی ورزشی یا تزئینی تفاوتی ندارد، مهم کره ی زمین است

 

مخصوصا در نواحی خوش آب و هوا، حتما با افرادی مواجه می شوید که می گویند، "چرا باید چمن مصنوعی استفاده کنم وقتی حیاط به این سرسبزی دارم؟" در ادامه ذیل سه بند، مفصل توضیح داده ایم و به طور برجسته سه عامل به عنوان پاسخ سوال مذکور مشخص کرده ایم؛ اما به طور کلی باید بگوییم، استفاده از چمن مصنوعی، در دو حوزه مزیت و برتری دارد، اول این که کار خود شما ساده می شود، یعنی خبری از مراقبت شبانه روزی نیست(آب دادن، کوتاه کردن، کود دادن، مبارزه با علف های هرز و غیره) و دوم اینکه این تصمیم و اقدام، کمک بزرگی به محیط زیست خواهد بود.

با توجه به شرایط اقلیمی کشور ما، به نظر می رسد که عامل محیط زیست اهمیت بیشتری دارد، در نتیجه، رویال چمن آستین ها را بالا زده و فعال روی جنبه های محیط زیستی مانوور می دهد.

<!-- [if !supportLists] -->1.     <!-- [endif] -->در ایالات متحده امریکا، طبق آمار syntheticgrasswarehouse.com برای هر فوت مربع چمن طبیعی، سالانه 55 گالن آب مصرف می شود. همین منبع، اعلام می کند منزلی که چمن طبیعی دارد، 60 درصد کل مصرف آب خود را به پرورش و نگهداری آن چمن ها اختصاص می دهد. بسیار خب، سخن را کوتاه می کنیم، استفاده از چمن مصنوعی مصرف آب ندارد و از این طریق هم محیط زیست و هم جیب شما منتفع خواهند شد.

<!-- [if !supportLists] -->2.     <!-- [endif] -->چمن ها برای شادابی، نیاز به یک سری نگاه دارنده ها دارند. به بیان خودمانی هر چند یک بار باید سم پاشی شوند. این سم پاشی در عین حالی که برای سلامت چمن ضروری است، به دلیل ماهیت شیمیایی قاتل طبیعت است. با چمن های مصنوعی یک گام به سمت حفظ سلامت محیط زیست و اقلیم ایران بر می داریم.

<!-- [if !supportLists] -->3.    <!-- [endif] -->چمن های طبیعی باید کوتاه شوند. آمار منبع قبلی نشان می دهد یک ساعت کار کردن ماشین چمن زنی به اندازه ی 11 خودرو در آزاد راه آلودگی تولید می کند. این هم دلیل سوم.