نمایندگی رویال گرس، نمایندگی Royal Grass ، نمایندگی RoyalGrass، نمایندگی انحصاری رویال گرس ایران

دیوار سبز Green wall با پوشش چمن مصنوعی

چمن مصنوعی کاربردهای زیادی دارد و از آن می توان استفاده های متنوعی کرد. یکی از کاربردهای جذاب چمن مصنوعی استفاده از آن برای ایجاد فضای سبز عمودی است که اصطلاحا به آن دیوار سبز Green wall گویند. در نمای داخلی و خارجی مکان های مختلف در ابعاد و اندازه های متفاوت، گرین وال قابلیت نصب و استفاده  دارد. برای ایجاد دیوار سبز هم از گیاهان طبیعی و هم از گیاهان مصنوعی می توان استفاده کرد. به کارگیری گیاهان طبیعی در ایجاد گرین وال با هرینه ها و مراقبت های زیادی همراه است. استفاده از گیاهان مصنوعی به ویژه چمن مصنوعی در گرین وال توانسته با ایجاد جلوه طبیعی جایگزین خوبی برای گیاهان طبیعی محسوب شود. در ادامه به دیوار سبز Green wall با پوشش چمن مصنوعی  بیشتر می پردازیم.
 
کاربرد و مزایای دیوار سبز
دیوار سبز Green wall، در نمای داخلی و خارجی فضاهای مختلف از جمله رستوران ها، تالارها، هتل ها، مراكز ادارى و تجارى، فضای بیرونی و لابی ساختمان ها، فروشگاه ها، کافی شاپ، بيمارستانها و راهروهای بزرگ و طولانی... قابلیت استفاده دارد.
گرین وال که جزء نماهای مدرن و امروزی محسوب می شود ؛ علاوه بر زیبا سازی و ایجاد فضای سبز دلنشین و مطلوب، ازآن به عنوان عایق حرارتی و صوتی نیزمی توان بهره برد.
از دیگر مزایای آن می توان به عدم نیاز به مراقبت های ویژه، دوام و ماندگاری طولانی تر، عدم نفوذ حشرات، استحکام و مقاومت خوب نسبت به شرایط آب و هوایی در عین داشتن جلوه طبیعی و زیبا اشاره کرد.
بهتر است برای بالابردن ماندگاری گرین وال در مقابل نور خورشید از چمن های مصنوعی مقاوم به اشعه UVبهره برد. 
نصب دیوار سبز
برای نصب دیوار سبز بسته به ابعاد و ارتفاع از چسب، میخ یا پیچ، رولپلاک، سیم و... استفاده می شود تا به اندازه کافی مستحکم و مقاوم باشد.


برای دریافت اطلاعات بیشتر با کارشناسان رویال چمن در ارتباط باشید. تیم خبره و حرفه ای رویال چمن شما را در این زمینه بیشتر راهنمایی می کنند و اطلاعات مفید و دقیق تری را در اختیارتان قرار می دهند