نمایندگی رویال گرس، نمایندگی Royal Grass ، نمایندگی RoyalGrass، نمایندگی انحصاری رویال گرس ایران

کی روش : از حضور در نیمه نهایی هیجان زده ایم

سرمربی پرتغالی تیم ملی بار دیگر به تمجید از ژاپنی ها پرداخت و اظهار داشت: امروز و قبل از بازی نیمه نهایی برابر ژاپن می خواهم از آنها تقدیر کنم که فرصت کار کردن به من در این کشور را دادند. دوستان ژاپنی که اینجا هستند خواهش می کنم پیام تقدیر من را به گوش مسئولان ناگویا برسانند که به من فرصت کار کردن در این تیم و در کنار مردم خوب ژاپن را دادند.

 

کی روش ادامه داد: باید مثالی برای شما بزنم. مثال خوبی برای آنها که در خانه هستند باید بگویم که در سال 98 که در ناگویا مشغول به کار بودم فدراسیون فوتبال ژاپن 9 بازیکن را از ما گرفت و به مدت حدودا 6 ماه آنها را برای بازی های تیم ملی برد من ناراحت شدم اما به عنوان یک مربی خارجی باید به برنامه های آماده سازی و توسعه فوتبال در این کشور احترام می گذاشتم و به همین دلیل می بینید که آنها در چهار دهه گذشته چقدر قدرتمند شدند و موفقیت های بسیاری را کسب کردند.

 

او درباره بازی فردا هم عنوان کرد: برای من باعث افتخار است که در دیدار فردا روبروی تیمی می ایستم که ژاپن نام دارد و امیدوارم که هر دو تیم با بازیکنان خوب خود یک دیدار جذاب به نمایش بگذارند که همه تماشاگران از آن لذت ببرند اما با کمال احترام به آنها باید بگویم خواسته قلب من این است که تیم ملی ایران بتواند در این بازی به برتری برسد.