نمایندگی رویال گرس، نمایندگی Royal Grass ، نمایندگی RoyalGrass، نمایندگی انحصاری رویال گرس ایران

فضایی سبز و بهداشتی برای حیوانات خانگی شما

چرا چمن مصنوعی برای صاحبان پت مناسب است؟

 

 

- چمن مصنوعی غیرقابل حفاری است

- فضولات حیوانات بر روی آن قابل شست‌وشو است

- امکان تماس سگ با حشرات و خزنده‌ها را کاهش می‌دهد

- تضمین بهداشت و شادابی محیط

- امنیت خاطر صاحبان پت

- و...

توضیح مختصر آنکه درواقع مسائلی مانند پنجه‌های گل‌آلود، آلودگی‌هایی که روی چمن باقی می‌ماند، چاله کندن به‌وسیله حیوانات و مشکلاتی از این نوع، مسائلی هستند که صاحبان پت همواره با آن روبرو هستند. از طرف دیگر مسئله نگهداری خودِ چمن و خطرات ناشی از استفاده از آفت‌کش‌ها و سم‌پاشی آن‌ها نیز موضوعی است که سلامت حیوانات خانگی را تهدید می‌کند. به جرأت می‌توان گفت که تقریباً تمامی دردسرها با جایگزین شدن چمن مصنوعی به‌جای طبیعی، برطرف خواهد شد.

 

پت ها علی‌الخصوص سگ‌ها آسیب‌های جبران‌ناپذیری به چمن‌های طبیعی می‌زنند؛ مثلاً با بارش باران آن‌ها با ایجاد حمام گل، به زیبایی محیط آسیب وارد می‌کنند. همچنین آن‌ها تمایل زیادی به حفاری خاک دارند. این کار هم پاهای او را کثیف می‌کند و هم زحمت شما را برای نگهداری از باغچه و حیاط بیشتر. پس راه حل برای تمیز و سالم ماندن محیط استفاده از چمنی است که قابلیت حفاری نداشته باشد. چمن مصنوعی تنها راه حل این مسئله است.

مسئله مهم دیگر که اشاره به آن الزامی است بحث فضولات حیوان است. ادرار سگ مقدار زیادی نیتروژن دارد که می‌تواند چمن‌های طبیعی را نابود کرده و به سرعت باعث زردی و از بین رفتن آن‌ شود. در این صورت بذر ریزی مجدد و کاشتن قسمت‌های آسیب‌دیده نیز کاری بسیار دشوار و البته شاید بیهوده است! زیرا نمی‌توان مانع رفتن حیوانات به محوطه‌های بذر ریزی شده شویم. همچنین مسئله کود دهی مجدد و استفاده از مواد شیمیایی برای چمن تازه هم به‌سلامتی آن‌ها آسیب می‌رساند.

 از سوی دیگر باید توجه کنیم که امکان رشد انواع حشرات و خزندگان که ناقل انواع میکروب‌ها و بیماری‌ها هستند در چمن طبیعی بسیار زیاد است؛ بنابراین می‌توان با جایگزین کردنچمن مصنوعی با چمن طبیعی از انتقال بیماری‌ها و میکروب‌های فضای آزاد به داخل خانه جلوگیری کرده  و به سلامت خانواده کمک کنیم.

.

«رویال چمن همراه همیشگی شما در خلق زیبایی»