نمایندگی رویال گرس، نمایندگی Royal Grass ، نمایندگی RoyalGrass، نمایندگی انحصاری رویال گرس ایران

چمن مصنوعی، محصولی در راستای حفاظت از محیط زیست و منابع طبیعی

امروزه با توجه به بحران‌های مختلف زندگی انسانی در روی کره زمین، ازجمله مسئله کمبود آب، آلودگی صوتی، استرس‌های ناشی از روزمرگی، گرمایش کلی کره زمین و...

استفاده از ابزار و محصولاتی که بتواند این مسائل را تا حد زیادی کاهش و یا کنترل کند بسیار ضروری و مفید خواهد بود. یکی از این محصولات «چمن مصنوعی» است.

توضیح آنکه 

با استفاده از چمن مصنوعی می‌توان همان فضای سبز دل‌نشین را در اختیار داشت بدون آنکه نیاز به آبیاری باشد؛ که در این صورت هم در مصرف آب صرفه‌جویی می‌شود و هم هزینه‌های استفاده از آب به طرز چشمگیری کاهش خواهد یافت

همچنین استفاده از چمن مصنوعی دیگر آلودگی‌های صوتی و گرمایشی ناشی از ماشین چمن‌زنی را به دنبال نخواهد داشت. ایضاً هزینه‌های مربوط به استفاده از کودها و سموم و... به صفر می‌رسد.

چمن مصنوعی در مقایسه با چمن طبیعی نیاز به مراقبت‌های ویژه‌ای نداشته و تا چند سال طراوت خود را حفظ می‌کند.

نکته مهم‌تر آنکه با کمتر شدن هزینه‌ها در استفاده از چمن مصنوعی، می‌توان آن را به شکل آزادانه‌تری در فضاها و کاربری‌های مختلف به کار برد.(برای اطلاع از کاربردهای مختلف چمن می‌توانید به مطلب «کاربری‌های مختلف چمن مصنوعی» در سایت مراجعه نمایید) که این نکته می‌تواند به تمدّد اعصاب و ایجاد آرامش بیشتر به افراد کمک شایانی کند ازآن‌جهت که هم قدرت مانور در ایجاد فضاهای زیبا را افزایش داده و هم آرامش ناشی از نگاه کردن به رنگ سبز که مسئله‌ای انکارناپذیر است را به ارمغان میاورد.

 

 

 

*رویال چمن، همراه همیشگی شما در خلق زیبایی